KONST / Litografier / Litografi 11811243
nr 1181 1243
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Litografi, Signerad, numrerad 74/150, motivet: 23x16 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:27:19
200 kr
250 kr
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen